Нови Станови – Скопје, Сопиште

од € 639 м2

РАСПРОДАДЕНО

19
19

press to zoom
IMG_6056_Easy-Resize.com
IMG_6056_Easy-Resize.com

press to zoom
IMG_6064_Easy-Resize.com
IMG_6064_Easy-Resize.com

press to zoom
19
19

press to zoom
1/9

Прекрасен нов и модерен станбен објект лоциран на ридовите на планината Водно во населбата Сопиште со најмногу сончеви денови, на само 6км од Скопје далеку од градскиот метеж и аерозагадувањето.

КАРАКТЕРИСТИКИ

  • Станови на приземје и поткровје (со лифт)

  • Архитектура со отворен план на дневна кујна и терпезарија

  • Станови со 2 спални соби

  • Комплетно опремени бањи

  • Висок квалитет на материјали

  • Самоконтролиран систем за греење (струја)

  • Прекрасен отворен поглед кон градот

  • Јужна и Северна ориентација

  • Вселиви веднаш

ПРЕЗЕМИ БРОШУРА

Слободни станови

IMG_6056_Easy-Resize.com.jpg

Стан со две спални соби

Прекрасен стан со две спални соби со поглед на Скопје, голема дневна соба со терпезарија, една бања и гостински тоалет, два балкона, северна и јужна орентација. 

Зграда

Влез

Кат

Квадратура

1 и 2

1, 2 и 3

Приземје

77 m2

012-STAN_TIP-2A-420_297.jpg

Локација