top of page

Недвижности за продажба

Image-empty-state.png

Се продава

Деловен Простор - Кисела Вода, ул. Народни Херои, Скопје

спални

бањи

квадратура

140

Image-empty-state.png

Продаден

Стан со две спални соби - Скопје, Буњаковец 2, ул. Петар Поп Арсов

спални

2

бањи

1.5

квадратура

97

bottom of page