Трособен Стан - Скопје, Аеродром, ул. Руди Чајавац

 € 67.500,00 

78m2 – Стан со две спални за продажба (0% провизија)

ПРОДАДЕН

IMG_20201110_141222_1
IMG_20201110_141222_1

press to zoom
IMG_20201110_141411
IMG_20201110_141411

press to zoom
IMG_20201110_140134
IMG_20201110_140134

press to zoom
IMG_20201110_141222_1
IMG_20201110_141222_1

press to zoom
1/16

Трособен стан со две спални, пространа дневна соба и терпезарија, одвоена кујна и балкон со прекрасен поглед на градот, лоциран на совршена локација со воените кули во населбата Стар Аеродром.

 

КАРАКТЕРИСТИКИ

 • 14-ти кат (два лифта)

 • Дневна со терпезарија

 • Одвоена кујна со остава

 • Внатрешност: 78m²

 • 2 Спални соби

 • 1 Бања со тоалет

 • Гостински тоалет

 • Централно греење

 • 1 Балкон  

 • Јужна орентација

 • Подрум 3м2

Агент

IMG_6007 (linkedin) copy.jpg

Давор Палиќ

Локација

ПРЕЗЕМИ БРОШУРА